Kontakt

Kontakta oss för en kostnadsfri offert eller rådgivning redan idag!

Fyll gärna i kontaktformuläret här intill alternativt slå oss en signal på 040 -180035 eller mejla till info@schoonsmaleri.se.

    Bjarne Svendsen

    Bjarne Svendsen

    Kalkylator / Kvalitetsansvarig

    0705-54 17 40        bjarne@schoonsmaleri.se

    Håkan Ståhl

    Håkan Ståhl

    Projektledare

    0705-54 13 99  hakan@schoonsmaleri.se

    Joakim Petersson

    Joakim Petersson

    Projektledare

    0705-93 95 54  joakim@schoonsmaleri.se

    Jörgen Svendsen

    Jörgen Svendsen

    Kalkylator

    0705-44 51 70  jorgen@schoonsmaleri.se

     

     

    Marie Sundgren

    Marie Sundgren

    Ekonomi och administration

    040-18 00 35  marie@schoonsmaleri.se

    Elisabeth Nilsson

    Elisabeth Nilsson

    Ekonomi och administration

    040-18 00 35  elisabeth@schoonsmaleri.se

    Jan-Inge Jönsson

    Jan-Inge Jönsson

    Projektledare

    0708-35 17 99  jan@schoonsmaleri.se

    Victor Schöön

    Victor Schöön

    VD

    0735-13 22 69  victor@schoonsmaleri.se

    Lars Schöön

    Lars Schöön

    Styrelseordförande

    040-18 00 35  lars@schoonsmaleri.se

    Växel

    Växel

    040-18 00 35  info@schoonsmaleri.se

    Schööns Måleri

    Schööns Måleri AB

    Pilotgatan 1 21239 Malmö Telefon: 040-180035 Org nr: 556188-1607 Epost: info@schoonsmaleri.se