Kontakta oss genom formuläret

Genom att skicka in förfrågan i kontaktformulär tillåter jag Schööns Måleri AB att använda mina personuppgifter till att fullgöra vårt åtagande och återkoppla till er.

Social media

Storlek ger möjligheter

Kontaktpersoner

Håkan Ståhl
Projektledare

0705-54 13 99
hakan@schoonsmaleri.se

Joakim Petersson
Projektledare

0705-93 95 54
joakim@schoonsmaleri.se

Jan-Inge Jönsson
Projektledare

0708-35 17 99
jan@schoonsmaleri.se

Bjarne Svendsen
Kalkylator / Kvalitetsansvarig

0705-54 17 40
bjarne@schoonsmaleri.se

Jörgen Svendsen
Kalkylator

070-544 51 70
jorgen@schoonsmaleri.se

Emma Ståhl
Hållbarhets- och marknadsansvarig

0705-541668
emma@schoonsmaleri.se

Marie Sjöstrand
Ekonomi och administration

040-18 00 35

marie@schoonsmaleri.se

Charlotte Cedergren
Ekonomi och administration

040-18 00 35
charlotte@schoonsmaleri.se

Robin Magnusson
Lageransvarig

040-18 00 35
info@schoonsmaleri.se

Victor Schöön
VD

0735-13 22 69
victor@schoonsmaleri.se

Lars Schöön
Arbetande styrelseordförande

040-18 00 35
lars@schoonsmaleri.se

Växel
07.00 - 16.00

040-18 00 35
info@schoonsmaleri.se