Kontakt

Bjarne Svendsen

Bjarne Svendsen

Kalkylator / Kvalitetsansvarig

0705-54 17 40        bjarne@schoonsmaleri.se

Håkan Ståhl

Håkan Ståhl

Projektledare

0705-54 13 99  hakan@schoonsmaleri.se

Joakim Petersson

Joakim Petersson

Projektledare

0705-93 95 54  joakim@schoonsmaleri.se

Jan-Inge Jönsson

Jan-Inge Jönsson

Projektledare

0708-35 17 99 
jan@schoonsmaleri.se

Sandra Olsson

Sandra Olsson

Projektledare

0709-59 01 30 
sandra@schoonsmaleri.se

Jörgen Svendsen

Jörgen Svendsen

Kalkylator

070-544 51 70  jorgen@schoonsmaleri.se

Marie Sundgren

Marie Sundgren

Ekonomi och administration

040-18 00 35  marie@schoonsmaleri.se

Charlotte Cedergren

Charlotte Cedergren

Ekonomi och administration

040-18 00 35  charlotte@schoonsmaleri.se

Robin Magnusson

Robin Magnusson

Lageransvarig

040-18 00 35
info@schoonsmaleri.se

Victor Schöön

Victor Schöön

VD

0735-13 22 69  
victor@schoonsmaleri.se

Lars Schöön

Lars Schöön

Arbetande styrelseordförande

040-18 00 35  
lars@schoonsmaleri.se

Växel

Växel

040-18 00 35 
info@schoonsmaleri.se

Kontakta oss

Vi hjälper dig måla om

Schööns Måleri kombinerar nytänkande med en anrik historia och drivs idag av 3e och 4e generationen, Lars Schöön och Victor Schöön.

040-180035 info@schoonsmaleri.se Schööns Måleri ABPilotgatan 1 21239 Malmö Org nr: 556188-1607

Schööns Måleri